• FC Aramea JO13-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keskin, GabrielTechnische stafStandaard functie
    Touma, ToniTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:00 1 4 (meiden 5)
    Vrijdag 18:00 1 4 (meiden 5)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 nov. 11:00FC Aramea JO13-1 - Avanti W. JO13-3Sportpark Wesselerbrink Zuid
    7 dec. 11:00Wilhelminaschool JO13-2G - FC Aramea JO13-1Sportpark De Vikkerhoek
    14 dec. 11:00FC Aramea JO13-1 - Vogido JO13-3Sportpark Wesselerbrink Zuid
    21 dec. 12:00Sportclub Overdinkel JO13-2 - FC Aramea JO13-1Sportpark 't Wilpelo
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.FC Aramea JO13-1 - Sportlust Glanerbrug JO13-14 - 2
  • Poulestanden FC Aramea JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aramea JO13-12200174136
    2De Tubanters 1897 JO13-321019363
    3Victoria '28 JO13-4G2002322-190

    Poulestanden FC Aramea JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Tubanters 1897 JO13-355003763115
    2Sparta E. JO13-455003653115
    3FC Aramea JO13-1640234231112
    4Avanti W. JO13-363121916310
    5Quick '20 JO13-673132221110
    6Victoria '28 JO13-4G52031517-26
    7Sportclub Overdinkel JO13-252031019-96
    8Vogido JO13-362041923-46
    9Sportlust Glanerbrug JO13-161141320-74
    10Bon Boys JO13-36114833-254
    11Wilhelminaschool JO13-2G5104838-303

    Poulestanden FC Aramea JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC '03 JO13-1G11009093
    2Ajax B JO13-1110011383
    3La Première JO13-111009183
    4FC Aramea JO13-111005053
    5Sparta E. JO13-411005323
    6Stevo JO13-211003123
    7ST: KSV/Erix JO13-1G11004313
    8Doetinchem JO13-1d100134-10
    9TVC '28 JO13-2100135-20
    10Langeveen JO13-1100113-20
    11Oldenzaal JO13-1G100105-50
    12SP Rekken JO13-11001311-80
    13Bentelo JO13-1100119-80
    14SJO Almen-Harfsen JO13-1G100109-90

    Poulestanden FC Aramea JO13-1 (B3820 Onder 13 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ajax B JO13-100000000
    2FC Aramea JO13-100000000
    3SV Basteom JO13-1G00000000
    4Delden JO13-100000000
    5HC '03 JO13-1G00000000
    6ST: KSV/Erix JO13-1G00000000
    7La Première JO13-100000000
    8Lochem SP JO13-3G00000000
    9SDC '12 JO13-200000000
    10Sparta E. JO13-400000000
    11Sparta E. JO13-300000000
    12Stevo JO13-200000000
    13VIOS B. JO13-1G00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Basmaci, ThomasTeamspeler
    Keesmaat, MaxTeamspeler
    Said, DariaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.