• 3 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Ak, JohanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Cagri, SezerTechnische stafTrainer/coach
    Morsink, HermanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sarkis, MouradOverige stafStandaard functie
  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Jinos
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mrt. 10:30FC Aramea 3 - FC Suryoye-Mediterraneo 3Sportpark Wesselerbrink Zuid
    7 apr. 10:45GVV Eilermark 2 - FC Aramea 3Sportpark Eilermark
    14 apr. 10:30FC Aramea 3 - Phenix 2Sportpark Wesselerbrink Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.FC Suryoye-Mediterraneo 3 - FC Aramea 36 - 1
    24 mrt.FC Aramea 3 - Vosta 3
  • Poulestanden FC Aramea 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoeve Vooruit 232019816
    2FC Suryoye-Mediterraneo 432017706
    3FC Aramea 331029903
    4HSC'21 6310278-13

    Poulestanden FC Aramea 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 312102055223332
    2Vosta 31575340291126
    3SC Enschede 21481569442525
    4Phenix 21052331191217
    5BSC Unisson 2144463636016
    6GVV Eilermark 2134273942-314
    7FC Suryoye-Mediterraneo 3133283058-2811
    8FC Aramea 31312102171-505
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ak, JohanTeamspelerMiddenvelder
    Altunkaynak, EfrimTeamspelerAanvaller
    Cagri, MuratTeamspeler
    Cakir, AdamTeamspeler
    Cakir, MichaelTeamspeler
    Fikri, Toni HannaTeamspelerAanvaller
    Hanna, EliasTeamspelerAanvaller
    Kara, ThomasTeamspelerMiddenvelder
    Mirza, JimmyTeamspelerAanvaller