• 3 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ak, JohanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Atto, LukasTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Cagri, SezerTechnische stafTrainer/coach
    Morsink, HermanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sarkis, MouradOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ak, JohanTeamspelerMiddenvelder
    Akgun, MelekTeamspeler
    Akman, DavidTeamspeler
    Alp, NihatTeamspeler
    Alpar, MaikelTeamspeler
    Altunkaynak, EfrimTeamspelerAanvaller
    Bilgic, AzizTeamspelerVerdediger
    Cagri, DaniyelTeamspelerMiddenvelder
    Cagri, MuratTeamspeler
    Cakir, AdamTeamspeler
    Cakir, MichaelTeamspeler
    Ceven, RobertTeamspelerVerdediger
    Dag, GabriƫlTeamspelerMiddenvelder
    Fikri, Toni HannaTeamspelerAanvaller
    Gabro, TommyTeamspelerDoelverdediger
    Hanna, EliasTeamspelerAanvaller
    Haveman, JohnTeamspelerVerdediger
    Kara, AramTeamspelerMiddenvelder
    Kara, ThomasTeamspelerMiddenvelder
    Lahdo, MiladTeamspelerAanvaller
    Mirza, JimmyTeamspelerAanvaller
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 12:00FC Aramea 3 - Bon Boys 6Sportpark Wesselerbrink Zuid
    5 nov. 09:30EFC PW 1885 5 - FC Aramea 3Sportpark De Tiemeister
    12 nov. 12:00FC Aramea 3 - Suryoye-Mediterraneo 5Sportpark Wesselerbrink Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 okt.FC Aramea 3 - TVV 48 - 4
    15 okt.HSC'21 5 - FC Aramea 34 - 3
  • Poulestanden 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EFC PW 1885 533009189
    2FC Aramea 3320110826
    3UDI 4310246-23
    4Suryoye-Mediterraneo 53003513-80

    Poulestanden 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aramea 34301199109
    2TVV 522009276
    3HSC'21 53201111106
    4Bon Boys 621103214
    5EFC PW 1885 511003123
    6TVV 431021116-53
    7BSC Unisson 3201139-61
    8GVV Eilermark 3200202-20
    9FC Suryoye-Mediterraneo 53003815-70