• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    May, PascalTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Megelink, JanTechnische stafTrainer/coach
    Sarkis, MouradOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdullah, SaidTeamspeler
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Altun, FaridTeamspelerVerdediger
    Be Malke, PhilippusTeamspeler
    Cosut, MartinTeamspeler
    Lahdo, LahudeTeamspelerAanvaller
    Metin, DavidTeamspelerMiddenvelder
    Nihal, GabyTeamspelerAanvaller
    Nuis, QuintusTeamspelerMiddenvelder
    Oral, ChrisTeamspelerVerdediger
    Wijnstekers, RicoTeamspelerAanvaller
    Yilmaz, YozefTeamspelerDoelverdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 feb. 14:00Enter 1 - FC Aramea 1Sportpark De Krompatte
    4 mrt. 14:00FC Aramea 1 - Bentelo 1Sportpark Wesselerbrink Zuid
    11 mrt. 14:00FC Aramea 1 - EMOS 1Sportpark Wesselerbrink Zuid
    18 mrt. 14:00BSC Unisson 1 - FC Aramea 1Sportpark de Zweede
    25 mrt. 14:00FC Aramea 1 - Rood Zwart 1Sportpark Wesselerbrink Zuid
  • Team sponsors

    Elwe Special PromotionsWww.elwe.eu
    Elwe Special Promotionshttp://https://www.elwe.eu/
  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVV '34 11211012772033
    2GFC 11293028101830
    3EMOS 11180335152024
    4Markelo 1137152317622
    5TVO 1126242019120
    6BSC Unisson 1136162122-119
    7UDI 1134632417718
    8Buurse 1145091838-2015
    9Rood Zwart 1114251217-514
    10FC Aramea 1143561621-514
    11Bentelo 1133461928-913
    12Hector 1122371222-109
    13Diepenheim 1120661121-106
    14Enter 1121381325-126

    Poulestanden 1 (B10335 Mannen Tukker Cup 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSC '21 O2311007253
    2De Esch 111006153
    3SDC '12 111003033
    4v.v. Twenthe 111003213
    5Avanti W. 111001013
    6DOS '37 110101101
    7Excelsior '31 O2110101101
    8FC Aramea 110101101
    9GFC 110101101
    10DETO 110100001
    11GVV Eilermark 110100001
    12Juventa '12 1100123-10
    13WVV '34 1100101-10
    14Bon Boys 1100103-30
    15Losser 1100127-50
    16Saasveldia 1100116-50

    Poulestanden 1 (B10320 Mannen Tukker Cup poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOS '37 1320114596
    2FC Aramea 1320110556
    3Vogido 1311167-14
    4Haaksbergen 13012417-131

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Suryoye-Mediterraneo 13300283259
    2Phenix 13111515-104
    3FC Aramea 13021310-72
    4BSC Unisson 13012513-81
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Markelo 1 - FC Aramea 10 - 2